Förtroendevalda

Styrelsen i PIL 2018

Bertil Månsson, ordförande, mail: borre45@gmail.com

Erwin Apitzsch, vice ordförande, mail: erwin.apitzsch@psy.lu.se

Christer Ljungquist, sekreterare och kassör, mail: christer.ljungquist@telia.com

Magnus Feldt, ledamot, mail: magnuscarl.feldt@gmail.com

Björn Anders Larsson, ledamot, mail: bjorn-anders.larsson@nordeg.se

Marianne Lager, ledamot, mail: marianne@skposeidon.se

Johan Östlund, ledamot, mail: pjs.oestlund@gmail.com

Stefanie Feldman, suppleant, mail: stefanie@lugihandboll.se

Anders Janson, suppleant, mail: ajanson@prismaflex.com

Valberedning

Lars-Erik Hultgren, ordförande

Patrik Bengtsson

Revisorer

Mats Andersson

Hasse Rasmusson, mail: reab,hasse@gmail.com

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

En till WordPress-webbplats